Pomyślnie zaktualizowano Twoją ofertę.
Pomyślnie dodano Twoją ofertę.
Twoja oferta jest zbyt niska.

Honda Civic 1.4 Punch ID 273630

Do końca aukcji: 00 dni 00h 00m 00s Data zakończenia aukcji: 2020-11-22 09:10:00 Ubezpieczyciel: Rest

Dane podstawowe

Marka: Honda
Model: Civic 1.4 Punch
Pierwsza rejestracja: 01.03.1998
Kolor: rot / uni
Stan: gepflegt
Opony: 175/70 R13 82T
Nokian WR D4 M+S
5.5mm
Konstrukcja: PKW / Coupé / 3
Dowod wlasnosci: 1HA101
Przebieg: 69’470
MFK: 27.06.2019

Wyposazenie

poduszka powietrzna kierowcy, radio/CD, szyberdach

Cena

Pierwotna cena: 17’800.00 CHF
Wartosc: 2’600.00 CHF
Koszt naprawy: 5’000.00 CHF

Uszkodzenia

Opis uszkodzen: -Motorhaube, Schlossblech, Querträger eingestaucht -Scheinwerfer, Stossfänger, Grill, diverse Anbauteile gebrochen
Strefa obrazen: prawy przod, przod, lewy przod
Wystrzelone poduszki: 0

Podaj cenę

Oferta może być tylko liczbą, musi być wyższa niż poprzednia oferta. W przeciwnym wypadku nie zostanie umieszczona.

Licytacja zakończona

Potrzebujesz pomocy?

Biuro obsługi klienta

+48 724 628 680 +48 788 688 010 (OD PN. DO PT. W GODZ. 09:00 - 17:00)
Zainteresowany konkretnym autem?