W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na granicy szwajcarsko-niemieckiej informujemy, iż celnicy niemieccy naliczają do każdego pojazdu cło w wysokości 10% jak ma to miejsce w przypadku aut wyprodukowanych poza EU. Prosimy zatem o uwzględnienie tego w kalkulacji zakupu auta. Mogą zdarzać się sytuacje, że takie cło nie zostanie naliczone, ale jeszcze raz podkreślamy, aby jednak wliczać 10% cła przy kalkulacji każdego pojazdu. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie poinformujemy Państwa na naszej stronie.

Nastąpiły zmiany w cenie transportu auta osobowego. Obecnie na terenie powiatu garwolińskiego wynosi 3 000 zł. Kwota ustalana jest indywidualnie i uzależniona od miejsca docelowego. Cena może być wyższa maksymalnie o 1 000 zł

Pomyślnie zaktualizowano Twoją ofertę.
Pomyślnie dodano Twoją ofertę.
Twoja oferta jest równa lub niższa od poprzedniej.

VW Touran 1.4 TSI BMT Comf / Navi / Automat / Bluetooth / 7 Plätze ID 376641

Do końca aukcji: 00 dni 00h 00m 00s Data zakończenia aukcji: 2023-09-02 17:01:00 Ubezpieczyciel: Rest

Dane podstawowe

Marka: VW
Model: Touran 1.4 TSI BMT Comf / Navi / Automat / Bluetooth / 7 Plätze
Podwozie: WVGZZZ1TZGW574877
Pierwsza rejestracja: 22.07.2016
Kolor: Beige
Stan: durchschnittlich
Opony: Sommer
Konstrukcja: PKW / Van / 5
Dowod wlasnosci: 1NX584
Przebieg: 126’570
MFK: 21.07.2016
Mehrausstattung

3-Zonen-Klimatisierungsautomatik
Assist: ParkPilot, Park Distance Control vorne und hinten
Ausführung 7 Sitzplätze
Diebstahlwarnanlage Innenraumüberwachung und Abschleppschutz und Akkuhorn
Lackierung: Metallic-Lackierung
Radiosystem Composition Media
Sonnenschutzrollos für Türscheiben hinten
Titanium Black/Titanium Black/Black/ Storm Gray

Wyposazenie

poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna pasazera, poduszka powietrzna boczna, reflektory ksenonowe, alufelgi, automatyczna skrzynia biegow, klimatyzacja, asystent parkowania, nawigacja, metallic

Cena

Pierwotna cena: 0.00 CHF
Wartosc: 0.00 CHF
Koszt naprawy: 0.00 CHF

Uszkodzenia

Opis uszkodzen: Keine technische Prüfung (Werkstatttest) vorgenommen Diverse Schäden an Karosserie/Lack. Fahrzeug ab Platz, ohne Garantie und Aufbereitung.
Strefa obrazen: tyl, lewy przod, lewy tyl
Wystrzelone poduszki: 0


Podaj cenę

Oferta może być tylko liczbą, musi być wyższa niż poprzednia oferta. W przeciwnym wypadku nie zostanie umieszczona.

Licytacja zakończona

Potrzebujesz pomocy?

Biuro obsługi klienta

+48 724 628 680 +48 788 688 010 (OD PN. DO PT. W GODZ. 09:00 - 17:00)
Zainteresowany konkretnym autem?